Techniniai ir teisiniai vertimai į 100 kalbų

Vertimai į 100 Kalbų

Tikrai taip – vertimai raštu daugiau nei į 100 kalbų. Jūsų paslaugomis daugiau nei 585 gimtakalbių vertėjų, gyvenančių įvairiose šalyse. Todėl, jei reikia vertimo į keletą skirtingų kalbų, mes galime išversti į visas Jums reikalingas kalbas vienu metu. Tokiu atveju vertimai būtų atlikti ne tik greičiau, bet ir žymiai tiksliau, nei tokiais atvejais, jei Jums būtų pasiūlyta pirmiausiai išsiversti į tarpines kalbas ir tik tuomet į Jums reikalingas kalbas.

Jums pageidaujant, vertimai pritaikomi (lokalizuojami) Jūsų pasirinktai rinkai (šaliai). Pavyzdžiui, Ispanijoje vartojama ispanų kalba skiriasi nuo Lotinų Amerikoje vartojamos ispanų kalbos. Taip pat ir portugalų kalba. Šia kalba kalbama tiek Portugalijoje, tiek Brazilijoje, tačiau jos skiriasi ne tik gramatika, bet ir tarimu. Mūsų vertimų biure vertimo paslaugas raštu galite užsakyti į daugiau nei 100 verčiamų kalbų, įskaitant ir jų dialektus (tarmes). Vertimus atliks tie vertėjai, kuriems ši kalba yra gimtoji!


Dažniausiai verčiamos ir redaguojamos kalbos

Specializuotų dokumentų vertimas ir redagavimas

  1. Jūsų patogumui su mumis galite susisiekti bet kuriuo paros metu 365 dienas per metus.
  2. Į Jūsų paklausimą atsakysime ir pasiūlymą pateiksime per 10 – 30 minučių.
  3. Nuolatiniams klientams vertimo paslaugos teikiamos pritaikant išskirtines nuolaidas.
  4. Nuolatiniams klientams biuro tvirtinimo paslaugos teikiamos nemokamai.
  5. Nuolatiniams klientams dokumentų pristatymas nemokamas.
  6. Visada garantuojame pateiktų dokumentų konfidencialumą.
baltic translations atsiliepimai

Su „Baltic Translations“ bendradarbiaujame nuo 2013-ųjų. Dažnai verčiame techninius, verslo, valdymo sistemų tekstus į norvegų, danų, švedų kalbas. Džiaugiamės, kad kokybiškai atliktus vertimus visada gauname laiku.

1Clickfactory
Vyr.projektų vadovė

baltic translations atsiliepimai

Bendradarbiauti su „Baltic Translations“ pradėjome prieš trejus metus. Per tą laiką teko versti įvairius dokumentus: skubias technines specifikacijas, didžiulius katalogus, instrukcijas ir kitus dokumentus, o terminai mus gana dažnai spausdavo. „Baltic Translations“ pateisino ir net viršijo mūsų lūkesčius!

UAB CETRIS
direktorius

<< Prev
Next >>

Klauskite dabar

Dokumentas*