Techniniai ir teisiniai vertimai į 100 kalbų

Profesionalūs vertėjai

Profesionalūs vertėjai

Profesionalūs vertėjai dirba žinodami aukštus vertimo metodikos reikalavimus bei kiekvieną dieną keldami savo profesinę kvalifikaciją ir patirtį. Baltic Translations vertimų biure dirba patyrę ir kvalifikuoti gimtakalbiai profesionalūs vertėjai bei redaktoriai, turintys aukštąjį lingvistikos mokslų išsilavinimą bei kompetentingai atliekantys savo mėgstamą darbą.

Kalbinė kompetencija:

 1. Profesionalūs vertėjai vertimą pritaiko pagal jo tiesioginę paskirtį ir skaitytojų auditoriją. Visi verčiami tekstai atitinka gramatikos, stiliaus ir leksikos reikalavimus. Vertėjai profesionaliai parenka terminologiją ir vertimą pateikia sklandžiai, aiškiai ir pageidaujamu stiliumi. Profesionalūs vertėjai verčia tik į savo gimtąją kalbą. Puikus gimtosios kalbos mokėjimas ir patirtis vertimų srityje leidžia vertėjams kokybiškai atlikti vertimus ir raštu, ir žodžiu. Mūsų specialistai puikiai moka gimtąją ir užsienio kalbas, nesunkiai perteikia verčiamą mintį, o vertimai pasižymi itin aukštu tikslumu ir kokybe.

Dalykinė kompetencija:

 1. Profesionalūs vertėjai specializuojasi tam tikroje srityje: verslo, technikos, medicinos, IT, pramogų ir pan., todėl jūsų srities vertimą atliks specifinių žinių ir darbo patirties turintis profesionalūs vertėjai, kurie puikiai išmano terminologiją ir sąvokas, kurios būna suprantamos tik atitinkamos srities specialistams. Puikios kalbinės žinios ir patirtis užtikrina, kad vertimas bus atliktas preciziškai tiksliai, jame neatsiras vietos interpretacijai, o žinutės gavėjas gaus aiškią ir lengvai suprantamą informaciją, kuri palengvins tarpusavio bendravimą ir padės išvengti nesusipratimų.

IT srities kompetencija:

 1. Profesionalūs vertėjai yra įgudę ir geba profesionaliai pasiruošti vertimui bei versti naudodami vertimo programinę įrangą, dokumentų konvertavimo, duomenų apdorojimo ir kitas darbui reikalingas programas.

Pareigybinė kompetencija:

 1. Profesionalūs vertėjai įsipareigoja laiku, kruopščiai ir kokybiškai atlikti vertimus.
 2. Parinkti verčiamo teksto terminologiją ir vertime panaudoti specifines sąvokas bei išsireiškimus.
 3. Profesionalūs vertėjai įsipareigoja vertimo metu sužinomą informaciją laikyti konfidencialia.
 4. Įsipareigojantis tikslumas ir atsakingumas leidžia vertėjams dirbti be klaidų ir klientui pateikti kokybišką vertimą.

Patirties kompetencija:

 1. Profesionalūs vertėjai turi daugiau nei septynerių metų, o kai kurie ir 30 metų darbo patirtį vertimo srityje. Per šį laiką sukaupta patirtis ir žinios leidžia jiems atlikti itin kokybiškus, ir preciziškai tikslius vertimus, kurie visapusiškai patenkina kliento lūkesčius. Profesionalūs vertėjai yra įgudę versti įvairaus sudėtingumo ir specifikacijos tekstus, puikiai išmano dabartinę kalbos politiką ir kalbų kultūrinius skirtumus bei subtilybes.

Valdymo kompetencija:

 1. Visi projektai yra individualūs, todėl yra atliekami pagal kiekvieno kliento pageidavimus.
 2. Visi kainodaros bei darbo sprendimai pritaikomi kiekvienam klientui atskirai.
 3. Visi klientų užsakymai yra registruojami bei valdomi naudojantis automatizuota duomenų baze, todėl visi vertimai yra atliekami kokybiškai ir grąžinami laiku.

Klauskite dabar

Dokumentas*