Techniniai ir teisiniai vertimai į 100 kalbų

Vertimo paslaugos

vertimo paslaugos

Vertimo paslaugos raštu ir žodžiu, įvairiomis kalbomis teikiamos stambioms Lietuvos ir Europos įmonėms, VšĮ organizacijoms bei tarptautinėms kompanijoms.
Šiandien mūsų komandą sudaro kvalifikuoti, įvairiais kalbų deriniais verčiantys vertėjai bei įvairias sritis išmanantys redaktoriai.
Kviečiame ir Jūsų kompaniją, didelę ar mažą, toli esančią ar visai šalia, teirautis ir užsakyti mūsų kokybiškai teikiamas vertimo paslaugas.

Mūsų vertimų biure atliekami specializuotų dokumentų vertimai leis Jums lengvai ir nevaržomai užmegzti glaudžius ryšius, bendrauti, derėtis ir bendradarbiauti su Jūsų esamais ir būsimais užsienio klientais bei partneriais. Mes pasiruošę padėti Jums nuo pat pirmos dienos iki sklandaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo.


Redagavimo ir korektūros paslaugos

Lietuvių ir kitų kalbų tekstų redagavimas atliekamas tik gimtakalbių redaktorių. Redaktoriai, redaguodami tekstus gimtąja kalba, užtikrins teisingą sakinių sandarą, gramatikos, skyrybos ir stiliaus klaidų ištaisymą bei teisingą terminiją. Šios profesionalių redaktorių atliekamos redagavimo paslaugos padės Jūsų verslui augti ne tik Lietuvoje, bet ir kitų šalių rinkose.


Lokalizavimo paslaugos

Teksto formatavimo ir maketavimo paslaugos

Užsakykite maketavimo paslaugas ir Jums niekada nebereikės gaišti laiko ir atlikti tekstų maketavimo patiems. Mes paruošime dokumentus spaudai ir sutaupysime Jūsų laiką bei išlaidas.


Vertimų tvirtinimo paslaugos

Vertimų pristatymo paslaugos

Vertėjai, ne vienerius metus verčiantys žodžiu įvairiose pasaulio šalyse, sukaupę ilgametę patirtį, suteiks aukščiausios kokybės vertimus žodžiu ne tik konfidencialių derybų metu, bet tarptautinių konferencijų metu, bet kurioje šalyje, bet kuriame mieste. Vertimo paslaugos žodžiu visomis Jums pageidaujamomis kalbomis.


Transkribavimo paslaugos

Vertimų paslaugos įvairioms pramonės šakoms:


  1. Jūsų patogumui su mumis galite susisiekti bet kuriuo paros metu 365 dienas per metus.
  2. Į Jūsų paklausimą atsakysime ir pasiūlymą pateiksime per 10 – 30 minučių.
  3. Nuolatiniams klientams vertimo paslaugos teikiamos pritaikant išskirtines nuolaidas.
  4. Nuolatiniams klientams biuro tvirtinimo paslaugos teikiamos nemokamai.
  5. Nuolatiniams klientams dokumentų pristatymas nemokamas.
  6. Visada garantuojame pateiktų dokumentų konfidencialumą.
baltic translations atsiliepimai

Su „Baltic Translations“ bendradarbiaujame nuo 2013-ųjų. Dažnai verčiame techninius, verslo, valdymo sistemų tekstus į norvegų, danų, švedų kalbas. Džiaugiamės, kad kokybiškai atliktus vertimus visada gauname laiku.

1Clickfactory
Vyr.projektų vadovė

baltic translations atsiliepimai

Bendradarbiauti su „Baltic Translations“ pradėjome prieš trejus metus. Per tą laiką teko versti įvairius dokumentus: skubias technines specifikacijas, didžiulius katalogus, instrukcijas ir kitus dokumentus, o terminai mus gana dažnai spausdavo. „Baltic Translations“ pateisino ir net viršijo mūsų lūkesčius!

UAB CETRIS
direktorius

<< Prev
Next >>

Klauskite dabar

Dokumentas*