Techniniai ir teisiniai vertimai į 100 kalbų

Vertimai raštu

Vertimai raštu

Vertimai raštu – ypač subtili sfera, kurioje negalima palikti vietos interpretacijai ir dviprasmybėms. Kokybiškai ir aiškiai išversti dokumentai ne tik puikiai reprezentuoja Jūsų įmonę bei kuria jos įvaizdį, bet taip pat padeda sėkmingai megzti ilgalaikius verslo ryšius. Vertimų biure Baltic Translations vertimai raštu atliekami tik aukštos kvalifikacijos vertėjų, kurie verčia kokio sudėtingumo specializuotų dokumentų vertimus įvairiausiais kalbų deriniais:

5 Afrikos kalbos – Afganų – Albanų – Anglų – Arabų – Armėnų – Azerbaidžaniečių – Baltarusių – Bosnių – Bulgarų – Čekų – Danų – Dari – Estų – Filipiniečių – Graikų – Gruzinų – Hebrajų – Hindi – Indoneziečių – Islandų – Ispanų (Ispanijos) – Ispanų – (Lot. Amerikos) – Italų – Japonų – Juodkalniečių – Kazachų – Kinų (Bendroji) – Kinų (Supaprastinta) – Kirgizų – Korėjiečių – Kroatų – Latvių – Lenkų – Lietuvių – Lotynų – Makedoniečių – Malajų – Maltiečių – Moldavų – Norvegų – Olandų – Pakistaniečių – Persų – Portugalų (Brazilijos) – Portugalų (Portugalijos) – Prancūzų – Rumunų – Rusų – Serbų – Slovakų – Slovėnų – Suomių – Švedų – Tadžikų – Tajų – Turkmėnų – Turkų – Ukrainiečių – Urdu – Uzbekų – Vengrų – Vietnamiečių – Vokiečių

Sužinokite apie kalbas daugiau

Vertimai raštu atliekami be jokio papildomo antkainio už teksto sudėtingumą, nes manome, kad kiekvienas darbas reikalauja vienodo kruopštumo ir žinių bagažo, nepriklausomai nuo to, kokios srities yra verčiami dokumentai. Specializuoti kokybiški vertimai  raštu atliekami profesionalių vertėjų ir redaktorių, kurie puikiai moka ne tik užsienio ir gimtąją kalbas, bet ir yra įgiję tam tikros srities (specializacijos) išsilavinimą ir praktinę patirtį.


Vertimai atliekami išlaikant originalų formatą

Jums pageidaujant, vertimus atliekame ir dokumentus grąžiname kaip įmanoma tiksliau atitinkančius originalą.

Sužinokite apie formatavimą ir maketavimą daugiau
  1. Jūsų patogumui su mumis galite susisiekti bet kuriuo paros metu 365 dienas per metus.
  2. Į Jūsų paklausimą atsakysime ir pasiūlymą pateiksime per 10 – 30 minučių.
  3. Nuolatiniams klientams vertimo paslaugos teikiamos pritaikant išskirtines nuolaidas.
  4. Nuolatiniams klientams biuro tvirtinimo paslaugos teikiamos nemokamai.
  5. Nuolatiniams klientams dokumentų pristatymas nemokamas.
  6. Visada garantuojame pateiktų dokumentų konfidencialumą.
baltic translations atsiliepimai

Su „Baltic Translations“ bendradarbiaujame nuo 2013-ųjų. Dažnai verčiame techninius, verslo, valdymo sistemų tekstus į norvegų, danų, švedų kalbas. Džiaugiamės, kad kokybiškai atliktus vertimus visada gauname laiku.

1Clickfactory
Vyr.projektų vadovė

baltic translations atsiliepimai

Bendradarbiauti su „Baltic Translations“ pradėjome prieš trejus metus. Per tą laiką teko versti įvairius dokumentus: skubias technines specifikacijas, didžiulius katalogus, instrukcijas ir kitus dokumentus, o terminai mus gana dažnai spausdavo. „Baltic Translations“ pateisino ir net viršijo mūsų lūkesčius!

UAB CETRIS
direktorius

<< Prev
Next >>

Klauskite dabar

Dokumentas*