Techniniai ir teisiniai vertimai į 100 kalbų

Transkribavimas

Transkribavimas

Transkribavimas – tikslus įrašų perrašymas į tekstinį dokumentą ta pačia kalba. Transkribavimas gali būti atliekamas iš vaizdo arba garso įrašų.


Dažniausiai atliekamos transkribavimo paslaugos:
Transkribavimą atlieka mažiausiai 7 –erių metų patirtį sukaupę specialistai, dirbantys su dokumentais, kurie pateikiami jų gimtąja kalba. Mūsų specialistai įdėmiai klausosi pateikto įrašo ir tiksliai perrašo kalbas į tekstinį dokumentą.


Transkribavimas iš visų Jūsų pageidaujamų kalbų:

Jūsų pageidavimu, transkribuotą tekstą galime išversti į reikalingą kalbą. Tekstinis dokumentas siunčiamas toje srityje patirties turinčiam vertėjui. Siekiant užtikrinti vienodą terminiją, vertėjas remiasi ne tik transkribuotu tekstu, bet ir vaizdo ar garso įrašu.
Norėdami užtikrinti tikslų minties perteikimą, labai svarbu, kad vaizdo ar garso įrašas būtu kaip įmanoma geresnės kokybės, be pašalinių garsų ar triukšmo.


  1. Jūsų patogumui su mumis galite susisiekti bet kuriuo paros metu 365 dienas per metus.
  2. Į Jūsų paklausimą atsakysime ir pasiūlymą pateiksime per 10 – 30 minučių.
  3. Nuolatiniams klientams vertimo paslaugos teikiamos pritaikant išskirtines nuolaidas.
  4. Nuolatiniams klientams biuro tvirtinimo paslaugos teikiamos nemokamai.
  5. Nuolatiniams klientams dokumentų pristatymas nemokamas.
  6. Visada garantuojame pateiktų dokumentų konfidencialumą.
baltic translations atsiliepimai

Su „Baltic Translations“ bendradarbiaujame nuo 2013-ųjų. Dažnai verčiame techninius, verslo, valdymo sistemų tekstus į norvegų, danų, švedų kalbas. Džiaugiamės, kad kokybiškai atliktus vertimus visada gauname laiku.

1Clickfactory
Vyr.projektų vadovė

baltic translations atsiliepimai

Bendradarbiauti su „Baltic Translations“ pradėjome prieš trejus metus. Per tą laiką teko versti įvairius dokumentus: skubias technines specifikacijas, didžiulius katalogus, instrukcijas ir kitus dokumentus, o terminai mus gana dažnai spausdavo. „Baltic Translations“ pateisino ir net viršijo mūsų lūkesčius!

UAB CETRIS
direktorius

<< Prev
Next >>

Klauskite dabar

Dokumentas*